Meteoroloji Radarı


Bilgi İstiyorum

Ad Soyad * E-Posta * Telefon *
İletiniz

captcha

Resimde gördüğünüz karakterleri yazınız

Bilgiler

EEC firması 1971 senesinde kurulmuş, uygun maliyetli ve yüksek kalitede meteoroloji radarları üreterek dünya pazarında lider konuma ulaşmış bir firmadır. Maliyet / değer oranında en iyiyi sunan firma dünya meteoroloji idareleri tarafından tercih edilmektedir. Firma ABD başta olmak üzere85 ülkede 800 radar kurmuştur.

Entegre meteoroloji çözümü olarak EEC, doppler radarları ve ilgili görüntü işleme yazılımlarını üretmekte ve hava tahmin ve analizleri gerçekleştirmektedir. Firmanın anahtar çözüm sistemleri genel hava tahmini, kötü hava koşulları analizleri ve alarmları, hava taşımacılığı tahminleri, geniş olan hidroloji ve karar verme destek programları sunmaktadır.

Doppler Hava Radar Sistemleri

EEC pazarda yeralan en geniş doppler hava radarı ailesine sahiptir. Ürün ailesi X Band’dan S Band’ına 250 Watt’dan 1 million Watt’a kadar değişik tiplere sahiptir. Tüm radar sistemleri son teknoloji sayısal almaça ve güçlü doppler sinyal işlemcisine sahiptir. EEC anten sistemleri her türlü meteorolojik görevi yerine getirebilecek 8.5 metrelik yansıtıcı ve 6 tonu geçen faydalı yük kapasitesine sahiptir.