Hakkında

“Yerel bilginin gücü ve küresel düşünce yapımız ile sonuç üretiyoruz.”

ErikTronik şirketler grubu havacılık seyrüsefer sistemleri, elektronik sistem entegrasyonu, danışmanlık, kurulum, inşaat işleri, servise alma, bakım, destek ve yedek parça faaliyetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. ErikTronik, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet göstermekte, Türkiye ve komşu ülkelere hizmet sunmaktadır.

ErikTronik Mühendislik Danışmanlık AŞ grubun en büyük firmasıdır. Sivil ve askeri seyrüsefer sistemlerinin danışmanlığı, kurulumu, servise alınması, bakımı, desteği konularında uzmanlaşmıştır.

2007 senesinden beri kurucularının 30 senelik sektörel tecrübesini büyük boyutlu seyrüsefer sistemleri ve elektronik entegrasyon projelerinin ülkemize kazandırılmasında kullanmaktadır.

ErikTronik Mühendislik aynı zamanda elektronik üreticilerinin, kamu ve askeri kurumların, üniversitelerin elektronik parça ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılar.

Projelerin zamanında ve bütçesi dahilinde tamamlanması firmamızı sektöründe tercih edilir ve güvenilir bir konuma getirmiştir. Sadece Türkiye’de değil çevre ülkelere de hizmet sunmaktayız.

ErikTronik İnovasyon Bilişim AŞ yenilikçi yazılım üretimi, büyük veri işlemesi, karar destek sistemleri, sektörel eğitim konularında uzmanlaşmıştır.

Tradeligent Inc. ABD’de kurulu, yedek parçaların ve sistem alt bileşenlerinin ülkemize etkin bir şekilde getirilmesinden sorumlu uluslararası ticaret firmasıdır.

ABD merkezli Tradeligent LLC Dış Ticaret firmasının %40 hissesi 2011 senesinde satın alınmıştır.
Tradeligent firması yurtiçindeki müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü elektronik parça, test cihazı ve yedek parçaları uygun maliyetli ve etkin bir şekilde ülkeye getirilmesini sağlar.

Değerlerimiz

ErikTronik AŞ, TRACE International akreditasyonundan geçerek güvenilir ve saydam şirketler listesine girmiştir.

TRACE

İş hayatında etik olmayan, gayri ahlaki iş yapma gibi toplum değerlerini bozan davranışların hiçbirinin firmamız tarafından kabul görmediğinin kanıtı olarak ErikTronik LTD. ŞTİ. güvenilirliği küresel ölçekte kabul gören TRACE akreditasyonuna sahiptir.

Güvenirliliğimiz

ErikTronik AŞ, bilgi ve fiziksel güvenlik süreçlerindeki NATO ve ulusal standartları ve üzerindeki uygulamaları sayesinde NATO ve Milli Gizli Gizlilik derecelerine sahip olması Milli Savunma Bakanlığı denetimi ile uygun görülmüştür.

NATO SECRET Security Clearence

NATIONAL SECRET

Kalitemiz

ErikTronik, iş yaptığı sektörlerde müşterilerine sunduğu hizmetleri Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi standardı olan ISO 9001:2008’e uygun olarak yapmaktadır.

ISO-9001-2008

ISO-9001-2008