ILS


Bilgi İstiyorum

Ad Soyad * E-Posta * Telefon *
İletiniz

captcha

Resimde gördüğünüz karakterleri yazınız

Bilgiler

Thales Aletli İniş Sistemleri (Instrumental Landing System (ILS) ) ve Mesafe Ölçme Cihzaları (Distance Measuring Equipment (DME) ) havacılıkta uçakların güvenli bir şekilde inişlerini gerçekleştirmeleri için kullanılan güvenilir sistemlerdir. VHF Yönsüz Telsiz Menzil (VHF Omnidirectional Radio Range (VOR) ) ve DME cihazları Türkiye’nin çeşitli havalimanlarında birinci sınıf hava seyrüsefer ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda VOR / DME cihazları en-route ve terminal alanı yönlendirmelerinde de kullanılmaktadır.

ErikTronik, Thales ile proje ortaklığı kapsamında, Türkiye’de ve yurtdışında bu cihazların kurulumu, işletmeye alınması, eğitimi ve desteklenmesi konusunda yıllardır süren bir işbirliği içindedir.

Thales sivil havacılık seyrüsefer cihazları konusnda dünya pazarının %70’ine hakim bir teknoloji üreticisidir. Thales uçakların kalkışından inişine ve havalimanlarında yönlendirilmesine kadar anahtar teslim çözümler ve ürünler sunmaktadır. Hava trafik yönetimi sistemlerindeki tecrübesi havalimanlarındaki güvenliğin en önemli etkenlerindendir.

ErikTronik, Thales’in Türk ve yakın çevre sivil havacılık seyrüsefer sistemleri pazarlarındaki başarısında hatrı sayılır bir paya sahiptir.